Parafia pw. Św. Elżbiety w Jutrosinie

ul. Tadeusza Kościuszki 11
63-930 Jutrosin

tel.  65 5471 409

Pielgrzymki

1 dzień  niedziela: 02.07.2017r.                                                                                                                                          

7:30  Msza Św. w kościele w Jutrosinie. Przejazd do Kodnia obiadokolacja i nocleg.

 

2 dzień poniedziałek: 03.07.2017r.

Śniadanie, Msza. Św. w Sanktuarium Matki Bożej w Kodniu;  przejazd  do Nowogródka sanktuarium Matki Bożej i Męczennic Nazaretańskich  - oraz miejsce  chrztu Adama Mickiewicza i zaślubin króla Władysława Jagiełły, Jezioro Świteź.   Przejazd  do Mińska-stolicy Białorusi.  Obiadokolacja i nocleg  w hotelu w Mińsku.

 

3 dzień  wtorek: 04.07.2017r.

Śniadanie, Msza Św. w kościele bliźniaczym Jutrosina p.w. Św. Szymona i Heleny w Mińsku. Zwiedzanie Mińska z przewodnikiem: Katedra rzymsko - katolicka  oraz katedra prawosławna z obrazem Matki Boskiej Mińskiej, Las Kuropacki - miejsce stracenia wielu Polaków i Białorusinów. Obiadokolacja i  nocleg w hotelu w Mińsku.

 

4 dzień  środa:  05.07.2017r.

Śniadanie, przejazd do Wilna –spacer po starówce, czas na prywatną modlitwę przed obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej. Msza Św. w kościele Św. Ducha. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Wilnie

 

5 dzień czwartek: 06.07.2017r.

Śniadanie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: Ostra Brama - Msza Św. ; Kościół Piotra i Pawła, Katedra – z relikwiami Św. Kazimierza, Cmentarz  na Rosie, Wzgórze Trzech Krzyży, Uniwersytet Wileński, Dom, w którym żyła Św. Faustyny. Obiadokolacja i  nocleg w hotelu w Wilnie.

 

6 dzień piątek: 07.07.2017r.

Śniadanie, przejazd  do  Trok -  Msza Św. w kościele Matki Bożej Trockiej  i krótkie  zwiedzanie . Przejazd   do  Białegostoku  nawiedzenie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego - Błogosławiony Michał Sopoćko. Przejazd do  Jutrosina w późnych  godzinach  wieczornych.    

 

Cena   1  osoba  1300 zł

 

Cena  zawiera:

- przejazd  autokarem wyposażonym w  klimatyzację, video, barek, wc

- 5  noclegów  w hotelach

- 5  śniadań

- 5  obiadokolacji

- opieka  przewodnika

- opieka  pilota   

- ubezpieczenie KL i NW

- wiza  białoruska

- bilety  wstępu

                                  

                                                                                           Biuro Podróży EURO-TRANS

                                                                                                 Ul. Sucharskiego 1

                                                                                               64-115 Święciechowa

                                                                                                  tel/fax 65 5330481