Parafia pw. Św. Elżbiety w Jutrosinie

63-930 Jutrosin

tel.  65 5471 409

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

II  NIEDZIELA   ADWENTU – 4.12.2022r.

1. Msze św. w niedziele o godz.  7.3o;  9.3o;  11.oo  i  16.oo.

w soboty o godz. 17.oo; 18.3o; w dni powszednie o godz.17.oo.

1. Biuro Parafialne będzie czynne  od poniedziałku do piątku po Mszy św. oraz we wtorek od godz.11.oo – 12.oo.
  2. Roraty odprawiamy codziennie od poniedziałku do czwartku o g.17.oo.
  3. W czwartek 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w tym dniu o godz.10.oo; 17.3o i 18.3o. Taca na biedne kościoły.
  4. W czwartek od godz.16.oo – 17.oo adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji kapłanów, sióstr zakonnych i o nowe powołania.
  5. W każdą sobotę od godz.14.3o w kościele św. Krzyża na cmentarzu odmawiamy wszystkie części różańca.
  6. Dziękujemy za wszelkie prace porządkowe i dary w naturze.
  7. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas i wigilijne.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Prasa wystawiona jest pod chórem.
  9.  Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzicie.
  10.  W przyszłą niedzielę jak zawsze w II niedzielę miesiąca składka remontowa przeznaczona na dalsze prace remontowe.
  11.  W gmachu Szkoły Podstawowej po każdej Mszy św. można nabyć domowe ciasta, gorące kakao i  sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony zostanie na leczenie chorej Tosi.