OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

                NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA   PAŃSKIEGO– 4.04.2021r.

 

 1. Msze św. w niedziele o godz.  7.3o;  9.3o;  11.oo  i  16.oo.

     w soboty o godz. 17.oo; 18.3o; w dni powszednie o godz.18.oo i 19.oo.

 1. Biuro Parafialne będzie czynne od wtorku do piątku po Mszy św.
 2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy o godz.18.oo.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia – niech Chrystus Zmartwychwstały udzieli nam Mocy i Pokoju.  Dzisiaj  uroczysta Msza św. o godz.7.oo zakończona  procesją wokół kościoła. Msze św. jeszcze o godz. 9.3o,  11.oo,  16.oo oraz o  godz.18.oo.
 4. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7.3o; 9.3o; 11.oo i 16.oo. Składka przeznaczona zostanie na KUL w Lublinie, Wydział Teologiczny w Poznaniu i szkoły katolickie działające w Poznańskiej Archidiecezji.
 5. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia i początek Tygodnia Miłosierdzia.   Zbiórka do puszek przed kościołem w tym dniu na Caritas Archidiecezjalną.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt.„Pisanka wielkanocna”. Dziękujmy wszystkim organizatorom za tę piękną inicjatywę. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody i dyplomy, które możemy odebrać od środy 7 kwietnia w Domu Kultury.
 8. Dziękujemy za piękne ubranie grobu i ciemnicy, za daninę diecezjalną, za kwiaty do Grobu Pańskiego – zebraliśmy 2055zł.; dziękujemy za wszelkie dary w naturze i prace porządkowe przy kościele, na cmentarzu i  plebani.
 9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Prasa wystawiona jest pod chórem.
 10.  Z racji epidemii w kościele parafialnym może przebywać do 40 osób. 
 11.  Za tydzień składka remontowa przeznaczona na prace remontowe.