Śćću  k   Dz.

DATA

KS.

GODZ.

INTENCJE  MSZALNE

 Ndz.

     24.10.

      J

7:30

 za Parafian

      J

    9:30

+ Za zm. z rodz. Grocholskich, Brudrów, Szablewskich, Mroskowiaków i Rybackich

     St.

    9:30

+ Tadeusza z ok. imienin oraz zm. z rodz. Leśko i Bartczak

      T

    9:30

+ Marię, Franciszka, Romana Mroskowiaków, Elżbietę, Antoniego, Janusza Grocholskich i zm. z rodz. Grocholskich, Wybieralskich, Brudrów, Szablewskich i Mroskowiaków

     St.

   11:00

+ Zofię, Edmunda, Stanisława Wyrwa i zm. rodziców : Jana, Genowefę, Karolinę i Wojciecha Wyrwa

      T

   11:00

   Dziękując Panu Bogu za dar powołania Siostry Wianei oraz prosząc dla Niej o Boże bł. , dary i owoce Ducha Św. zdrowie ciała i duszy, wytrwanie w powołaniu oraz opiekę Matki Bożej – int. od Żywego Różańca

      J

    11:00

+ Huberta Przewoźnego (greg.)

     T

   16:00

+ Agnieszkę Wycisk w 7 r. śm. i Czesława Wycisk, Janinę i Romana Kuberów, Teresę i Stanisława Tatarek i zm. z rodz.

   St.

   16:00

 Za Parafian

   Pn.

      25.10.

       T

   18:00

   W 18 r. ślubu – z podz. za łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. dla małżonków i syna

      St.

   18:00

+ Józefę, Mariana, Sylwię Polszakiewiczów, Marię i Stanisława Tatarków i zm. z rodz.

      T

   19:00

+ Stanisława Brzeskota w 1 r. śm.

       J

19:00

+ Huberta Przewoźnego (greg.)

    Wt.

      26.10.

     St.

   18:00

 w pewnej intencji

      T

   18:00

+ Mariana Łapawę w 8 r. śm.

      J

19:00

+ Huberta Przewoźnego (greg.)

   Śr.

     27.10.

      T

   18:00

+ Huberta Przewoźnego (greg.)

     St.

   18:00

   Nowennowe

   Cz.

      28.10.

     J

   18:00

+ Huberta Przewoźnego (greg.)

    St.

   18:00

+ Krystynę w 1 r. śm. i Franciszka Waścińskich i Jerzego Kasprzaka

     T

   18:00

 W pewnej intencji

 

 

 

 

 

 

   Dz.

DATA

KS.

GODZ.

INTENCJE  MSZALNE

Pt.

 

 

 

    29.10.

 

     T

  18:00

+ Huberta Przewoźnego (greg.)

    St.

  18:00

+ Józefa, Stanisławę Pospiech, Halinę, Jerzego, Stanisława, Pelagię Rotman

     J

 

  19:00

 

+ Mirosława  Ptak – od r. Kaliciek
+ Adama Kląskała – od mieszkańców Zmysłowa, Wielkiego Boru, Żydowskiego Brodu
+ Krzysztofa Lisa – od Anny i Miłosza Pawlak                                                                      + Walentynę Kiałkę – od r. Dolińskich z Rogożewa                                                            + Macieja Czeszel- od Krystyny i Stefana Czeszelów  z synami z St. Sielca               + Zofię Wawrzyniak – od Jana Wawrzyniaka z żoną i rodz.                                            + Gertrudę Pawlicką – od Lucjana i Haliny Kaźmierskich                                               + Waldemara Frąckowiaka – od r. Giezków z Zdziętaw i kuzynów i kuzynki          + Henryka Warnawskiego – od r. Chudziaków z Gogolewa i Poznania                     + Mateusza Jarusa – od chrzestnej z mężem i dziećmi

+ Andrzeja Krzyżoszczaka – od r. Tyczyńskich i Eliaszów ze Szkaradowa                                                                                                                                           + Stanisława Organistkę – od córki Pauliny z rodz                                                             + Tadeusza Podymę – od mieszkańców ul. Wrocławskiej                                               + Marię Tyrakowską – od bratanicy Sławomiry z rodz.                                                     + Stefana Wawrzyniaka w 1 r. śm. i Zofię Wawrzyniak – od dzieci z rodzinami      + Tadeusza Kornasia – od r. Świerzewskich i Łęskich                                                        + Romana Kuklę – od brata Franciszka z żoną i rodz.                                                        + Zbigniewa Szałka – od r. Grzywaczewskich

+ Halinę Michalczak – od siostry Krysi z rodziną
+ Ks. K. Białka,  O. Feliksa,  Siostry Jadwiżanki i zmarłych kapłanów

  Sb.

  

     30.10.

     T

   17:00

+ Tadeusza z ok. imienin, Martę i Stanisława Waścińskich, Rozalię i Jana Chlebowskich i zm. z rodz.

      J

   17:00

+ Stanisława Matysiaka w 2 r. śm. i zm. z rodz. Tatarków i Matysiaków

    St.

   17:00

+ Gertrudę Pawlicką z ok. 90 urodzin

     T

   18:30

   W 18 r. urodzin Alicji

    St.

   18:30

 W pewnej intencji

     J

   18:30

+ Huberta Przewoźnego (greg.)