Parafia pw. Św. Elżbiety w Jutrosinie

63-930 Jutrosin

tel.  65 5471 409

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XI   NIEDZIELA   ZWYKŁA – 13.06.2021r.

1. Msze św. w niedziele o godz.  7.3o;  9.3o;  11.oo  i  16.oo.

w soboty o godz. 17.oo; 18.3o; w dni powszednie o godz.18.oo i 19.oo.

1. Biuro Parafialne będzie czynne tylko w czwartek i piątek po Mszy św.
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o g.11.oo.
  3. Różaniec Fatimski odmówimy dzisiaj w kościele o godz.15.3o.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz różaniec w intencji kapłanów sióstr zakonnych i o nowe powołania – w czwartek od godz.17.oo -18.oo.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w oktawie Bożego Ciała – dając wyraz wiary i miłości do Chrystusa w Eucharystii.
  6. W ubiegłą niedzielę na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie zebraliśmy do puszek przed kościołem 710zł.  Bóg zapłać.
  7. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na KUL w Lublinie, Wydział Teologiczny w Poznaniu oraz na szkoły katolickie działające w naszej Poznańskiej Archidiecezji.
  8. Dzisiaj przed kościołem odbywa się kiermasz placków i pierogów na rzecz operacji i leczenia chorego Alanka.
  9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Prasa wystawiona jest pod chórem.
  10.  Dziękujemy za wszelkie prace  przy kościele, na cmentarzu i probostwie oraz za wszelkie dary w naturze. W ubiegłym tygodniu zostały zamontowane ławki przed kościołem parafialnym.
  11.  Od przyszłej niedzieli nie obowiązuje już dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św.

ZAPOWIEDZI   ŚLUBNE:

Pragną zawrzeć sakrament małżeństwa:

1. Karol Motławski    zam. Pawłowo    i

Dagmara Fassa       zam. Bielawy                                     zap.2.

2. Krzysztof Kończak   zam Pępowo   i

Angelika Wieruszewska zam. Jutrosin ul. Powstańców   zap.1.